Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
kuhane kocke rdeče pese ima glikemični indeks 62, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 3 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi vegetables se kuhane kocke rdeče pese uvršča nad povprečjem po glikemičnem indeksu.
kuhane kocke rdeče pese je primeren v zmernih količinah za osebe, ki spremljajo ravni sladkorja.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 22 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 5.1g |
| Sladkorji (skupaj) | 3.1g |
| Naravni | 3.1g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 1.8g |
| Topne | 0g |
| Netopne | 0g |
| Beljakovine | 0.7g |
| Maščobe | 0.1g |
| Nasičene | 0.02g |
| Nenasičene | 0.08g |
| Natrij | 16mg |
kuhane kocke rdeče pese ima glikemični indeks 62, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 3 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
kuhane kocke rdeče pese ima zmeren glikemični indeks (62). Osebe z inzulinsko rezistenco ga lahko uživajo zmerno.
kuhane kocke rdeče pese ima glikemično obremenitev 3 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →