Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Kuhana sardela ima glikemični indeks 0, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 0 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi seafood se Kuhana sardela uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
Kuhana sardela je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 180 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 0g |
| Sladkorji (skupaj) | 0g |
| Naravni | 0.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 0g |
| Topne | 0g |
| Netopne | 0g |
| Beljakovine | 25g |
| Maščobe | 9g |
| Nasičene | 2.5g |
| Nenasičene | 6g |
| Natrij | 120mg |
Kuhana sardela ima glikemični indeks 0, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 0 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
Kuhana sardela ima nizek glikemični indeks (0), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
Kuhana sardela ima glikemično obremenitev 0 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →