Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
kuhana korenje ima glikemični indeks 49, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 4 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi vegetables se kuhana korenje uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
kuhana korenje je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 35 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 8.2g |
| Sladkorji (skupaj) | 3.5g |
| Naravni | 3.5g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 2.9g |
| Topne | 0.9g |
| Netopne | 2g |
| Beljakovine | 0.8g |
| Maščobe | 0.2g |
| Nasičene | 0.04g |
| Nenasičene | 0.06g |
| Natrij | 58mg |
kuhana korenje ima glikemični indeks 49, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 4 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
kuhana korenje ima nizek glikemični indeks (49), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
kuhana korenje ima glikemično obremenitev 4 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →