Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Kuhan kostanj ima glikemični indeks 54, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 15 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi nuts se Kuhan kostanj uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
Kuhan kostanj je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 131 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 28g |
| Sladkorji (skupaj) | 10.6g |
| Naravni | 10.6g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 5.1g |
| Topne | 1.5g |
| Netopne | 3.6g |
| Beljakovine | 2g |
| Maščobe | 1.4g |
| Nasičene | 0.3g |
| Nenasičene | 1.1g |
| Natrij | 3mg |
Kuhan kostanj ima glikemični indeks 54, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 15 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
Kuhan kostanj ima nizek glikemični indeks (54), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
Kuhan kostanj ima glikemično obremenitev 15 na 100g, kar kaže na zmeren vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →