Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Kruh s semeni in polnozrnat ima glikemični indeks 45, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 16 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi grains se Kruh s semeni in polnozrnat uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
Kruh s semeni in polnozrnat je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 250 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 35g |
| Sladkorji (skupaj) | 2g |
| Naravni | 2.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 8g |
| Topne | 2.4g |
| Netopne | 5.6g |
| Beljakovine | 10g |
| Maščobe | 7g |
| Nasičene | 1g |
| Nenasičene | 6g |
| Natrij | 400mg |
Kruh s semeni in polnozrnat ima glikemični indeks 45, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 16 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
Kruh s semeni in polnozrnat ima nizek glikemični indeks (45), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
Kruh s semeni in polnozrnat ima glikemično obremenitev 16 na 100g, kar kaže na zmeren vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →