Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
kruh iz semen (lan, chia, buča) ima glikemični indeks 25, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 5 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi grains se kruh iz semen (lan, chia, buča) uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
kruh iz semen (lan, chia, buča) je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 480 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 18g |
| Sladkorji (skupaj) | 1g |
| Naravni | 1.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 18g |
| Topne | 6g |
| Netopne | 12g |
| Beljakovine | 18g |
| Maščobe | 36g |
| Nasičene | 4g |
| Nenasičene | 30g |
| Natrij | 350mg |
kruh iz semen (lan, chia, buča) ima glikemični indeks 25, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 5 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
kruh iz semen (lan, chia, buča) ima nizek glikemični indeks (25), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
kruh iz semen (lan, chia, buča) ima glikemično obremenitev 5 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →