Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
kruh iz polnozrnate moke ima glikemični indeks 50, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 21 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi grains se kruh iz polnozrnate moke uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
kruh iz polnozrnate moke je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 240 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 42g |
| Sladkorji (skupaj) | 3g |
| Naravni | 3.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 7g |
| Topne | 0g |
| Netopne | 0g |
| Beljakovine | 9g |
| Maščobe | 3g |
| Nasičene | 0.5g |
| Nenasičene | 2.5g |
| Natrij | 400mg |
kruh iz polnozrnate moke ima glikemični indeks 50, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 21 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
kruh iz polnozrnate moke ima nizek glikemični indeks (50), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
kruh iz polnozrnate moke ima glikemično obremenitev 21 na 100g, kar kaže na znaten vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →