Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Kremni originalni rezini ima glikemični indeks 60, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 11 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi other se Kremni originalni rezini uvršča nad povprečjem po glikemičnem indeksu.
Kremni originalni rezini je primeren v zmernih količinah za osebe, ki spremljajo ravni sladkorja.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 270 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 18g |
| Sladkorji (skupaj) | 0g |
| Naravni | 0.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 0g |
| Topne | 0g |
| Netopne | 0g |
| Beljakovine | 1g |
| Maščobe | 21g |
| Nasičene | 18g |
| Nenasičene | 3g |
| Natrij | 800mg |
Kremni originalni rezini ima glikemični indeks 60, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 11 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
Kremni originalni rezini ima zmeren glikemični indeks (60). Osebe z inzulinsko rezistenco ga lahko uživajo zmerno.
Kremni originalni rezini ima glikemično obremenitev 11 na 100g, kar kaže na zmeren vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →