Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
kremni dodatek z okusom mete in moke ima glikemični indeks 60, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 15 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi dairy se kremni dodatek z okusom mete in moke uvršča nad povprečjem po glikemičnem indeksu.
kremni dodatek z okusom mete in moke je primeren v zmernih količinah za osebe, ki spremljajo ravni sladkorja.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 180 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 25g |
| Sladkorji (skupaj) | 22g |
| Naravni | 2.0g |
| Dodani | 20g |
| Vlaknine | 0g |
| Topne | 0g |
| Netopne | 0g |
| Beljakovine | 1g |
| Maščobe | 8g |
| Nasičene | 6g |
| Nenasičene | 2g |
| Natrij | 60mg |
kremni dodatek z okusom mete in moke ima glikemični indeks 60, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 15 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
kremni dodatek z okusom mete in moke ima zmeren glikemični indeks (60). Osebe z inzulinsko rezistenco ga lahko uživajo zmerno.
kremni dodatek z okusom mete in moke ima glikemično obremenitev 15 na 100g, kar kaže na zmeren vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →