Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Parmezánový vinaigrette má glykemický index 0, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 0 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými other sa Parmezánový vinaigrette zaraďuje medzi najnižšie v glykemickom indexe.
Parmezánový vinaigrette je dobrá voľba pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistenciou alebo na low-GI diéte.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 420 kcal |
| Sacharidy | 4g |
| Cukry (celkom) | 2g |
| Prirodzené | 1.0g |
| Pridané | 1g |
| Vláknina | 0.2g |
| Rozpustná | 0.1g |
| Nerozpustná | 0.1g |
| Bielkoviny | 6g |
| Tuky | 42g |
| Nasýtené | 10g |
| Nenasýtené | 30g |
| Sodík | 900mg |
Parmezánový vinaigrette má glykemický index 0, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 0 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Parmezánový vinaigrette má nízky glykemický index (0), čo z neho robí dobrú voľbu pre osoby s inzulínovou rezistenciou.
Parmezánový vinaigrette má glykemickú záťaž 0 na 100g, čo znamená minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →