Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Parené tempeh má glykemický index 15, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 1 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými legumes sa Parené tempeh zaraďuje medzi najnižšie v glykemickom indexe.
Parené tempeh je dobrá voľba pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistenciou alebo na low-GI diéte.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 192 kcal |
| Sacharidy | 9.4g |
| Cukry (celkom) | 0.5g |
| Prirodzené | 0.5g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 5.4g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bielkoviny | 18.5g |
| Tuky | 10.8g |
| Nasýtené | 2.2g |
| Nenasýtené | 8.6g |
| Sodík | 9mg |
Parené tempeh má glykemický index 15, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 1 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Parené tempeh má nízky glykemický index (15), čo z neho robí dobrú voľbu pre osoby s inzulínovou rezistenciou.
Parené tempeh má glykemickú záťaž 1 na 100g, čo znamená minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →