Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Parené ryžové cesto má glykemický index 70, čo ho zaraďuje medzi potraviny so vysokým GI. Pri glykemickej záťaži 25 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými grains sa Parené ryžové cesto zaraďuje medzi najvyššie v glykemickom indexe.
Parené ryžové cesto môže spôsobiť rýchle skoky hladiny cukru v krvi a najlepšie sa konzumuje v malých porciách.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 180 kcal |
| Sacharidy | 35g |
| Cukry (celkom) | 1g |
| Prirodzené | 1.0g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 2.5g |
| Rozpustná | 0.8g |
| Nerozpustná | 1.8g |
| Bielkoviny | 3g |
| Tuky | 4.5g |
| Nasýtené | 3.5g |
| Nenasýtené | 1g |
| Sodík | 5mg |
Parené ryžové cesto má glykemický index 70, čo ho zaraďuje medzi potraviny so vysokým GI. Pri glykemickej záťaži 25 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Parené ryžové cesto má vysoký glykemický index (70). Osoby s inzulínovou rezistenciou by mali obmedziť jeho príjem.
Parené ryžové cesto má glykemickú záťaž 25 na 100g, čo znamená výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →