Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Parené kocky z reďkovky má glykemický index 62, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 3 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými vegetables sa Parené kocky z reďkovky zaraďuje nad priemer v glykemickom indexe.
Parené kocky z reďkovky je vhodný v primeranom množstve pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 22 kcal |
| Sacharidy | 5.1g |
| Cukry (celkom) | 3.1g |
| Prirodzené | 3.1g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 1.8g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bielkoviny | 0.7g |
| Tuky | 0.1g |
| Nasýtené | 0.02g |
| Nenasýtené | 0.08g |
| Sodík | 16mg |
Parené kocky z reďkovky má glykemický index 62, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 3 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Parené kocky z reďkovky má stredný glykemický index (62). Osoby s inzulínovou rezistenciou ho môžu konzumovať v primeranom množstve.
Parené kocky z reďkovky má glykemickú záťaž 3 na 100g, čo znamená minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →