Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Paprykarz szczeciński má glykemický index 55, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 8 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými seafood sa Paprykarz szczeciński zaraďuje nad priemer v glykemickom indexe.
Paprykarz szczeciński je vhodný v primeranom množstve pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 160 kcal |
| Sacharidy | 14g |
| Cukry (celkom) | 2.5g |
| Prirodzené | 1.5g |
| Pridané | 1g |
| Vláknina | 1.5g |
| Rozpustná | 0.5g |
| Nerozpustná | 1g |
| Bielkoviny | 8g |
| Tuky | 8g |
| Nasýtené | 1.2g |
| Nenasýtené | 6.8g |
| Sodík | 700mg |
Paprykarz szczeciński má glykemický index 55, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 8 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Paprykarz szczeciński má stredný glykemický index (55). Osoby s inzulínovou rezistenciou ho môžu konzumovať v primeranom množstve.
Paprykarz szczeciński má glykemickú záťaž 8 na 100g, čo znamená minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →