Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Ovocný koktail má glykemický index 55, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 10 na 100g má mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými fruits sa Ovocný koktail zaraďuje nad priemer v glykemickom indexe.
Ovocný koktail je vhodný v primeranom množstve pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 70 kcal |
| Sacharidy | 18g |
| Cukry (celkom) | 16g |
| Prirodzené | 8.0g |
| Pridané | 8g |
| Vláknina | 1g |
| Rozpustná | 0.3g |
| Nerozpustná | 0.7g |
| Bielkoviny | 0.3g |
| Tuky | 0.1g |
| Nasýtené | 0g |
| Nenasýtené | 0.1g |
| Sodík | 5mg |
Ovocný koktail má glykemický index 55, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 10 na 100g má mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Ovocný koktail má stredný glykemický index (55). Osoby s inzulínovou rezistenciou ho môžu konzumovať v primeranom množstve.
Ovocný koktail má glykemickú záťaž 10 na 100g, čo znamená mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →