Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
ovocný pohár má glykemický index 55, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 8 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými fruits sa ovocný pohár zaraďuje nad priemer v glykemickom indexe.
ovocný pohár je vhodný v primeranom množstve pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 60 kcal |
| Sacharidy | 15g |
| Cukry (celkom) | 13g |
| Prirodzené | 9.0g |
| Pridané | 4g |
| Vláknina | 1.2g |
| Rozpustná | 0.4g |
| Nerozpustná | 0.8g |
| Bielkoviny | 0.4g |
| Tuky | 0.1g |
| Nasýtené | 0g |
| Nenasýtené | 0.1g |
| Sodík | 5mg |
ovocný pohár má glykemický index 55, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 8 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
ovocný pohár má stredný glykemický index (55). Osoby s inzulínovou rezistenciou ho môžu konzumovať v primeranom množstve.
ovocný pohár má glykemickú záťaž 8 na 100g, čo znamená minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →