Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Ovocná príchuť má glykemický index 80, čo ho zaraďuje medzi potraviny so vysokým GI. Pri glykemickej záťaži 72 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými other sa Ovocná príchuť zaraďuje medzi najvyššie v glykemickom indexe.
Ovocná príchuť môže spôsobiť rýchle skoky hladiny cukru v krvi a najlepšie sa konzumuje v malých porciách.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 350 kcal |
| Sacharidy | 90g |
| Cukry (celkom) | 85g |
| Prirodzené | 5.0g |
| Pridané | 80g |
| Vláknina | 0g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bielkoviny | 0g |
| Tuky | 0g |
| Nasýtené | 0g |
| Nenasýtené | 0g |
| Sodík | 10mg |
Ovocná príchuť má glykemický index 80, čo ho zaraďuje medzi potraviny so vysokým GI. Pri glykemickej záťaži 72 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Ovocná príchuť má vysoký glykemický index (80). Osoby s inzulínovou rezistenciou by mali obmedziť jeho príjem.
Ovocná príchuť má glykemickú záťaž 72 na 100g, čo znamená výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →