Logi · Gestionează rezistența la insulină
Logi scanează mesele, calculează încărcătura glicemică în timp real și arată exact cum fiecare ingredient afectează glicemia.
Începe gratuit →
Cod la cuptor cu ierburi are un indice glicemic de 0, clasificat ca aliment cu IG scăzut. Cu o încărcătură glicemică de 0 per 100g, are un impact minimal asupra glicemiei.
Comparativ cu alte seafood, Cod la cuptor cu ierburi se situează printre cele mai scăzute în privința indicelui glicemic.
Cod la cuptor cu ierburi este o alegere bună pentru persoanele care gestionează glicemia, rezistența la insulină sau urmează o dietă cu IG scăzut.
De ce acest scor?
| Calorii | 90 kcal |
| Carbohidrați | 0g |
| Zaharuri (total) | 0g |
| Naturale | 0.0g |
| Adăugate | 0g |
| Fibre | 0g |
| Solubile | 0g |
| Insolubile | 0g |
| Proteine | 19g |
| Grăsimi | 0.7g |
| Saturate | 0.1g |
| Nesaturate | 0.5g |
| Sodiu | 70mg |
Cod la cuptor cu ierburi are un indice glicemic de 0, clasificat ca aliment cu IG scăzut. Cu o încărcătură glicemică de 0 per 100g, are un impact minimal asupra glicemiei.
Cod la cuptor cu ierburi are un indice glicemic scăzut (0), fiind o opțiune bună pentru persoanele cu rezistență la insulină.
Cod la cuptor cu ierburi are o încărcătură glicemică de 0 per 100g, indicând un impact minimal asupra glicemiei.
Logi · Gestionează rezistența la insulină
Logi scanează mesele, calculează încărcătura glicemică în timp real și arată exact cum fiecare ingredient afectează glicemia.
Începe gratuit →