Zupa z fasoli czerwonej z golonką

Zupa z fasoli czerwonej z golonką

GI 35 · NiskiŁG 4 / 100 g7/10

Niski IG

35 GI

ŁG 4 na 100 g

Wynik Logi 7/10
  • Wysoka zawartość błonnika
  • Umiarkowana zawartość sodu

Zupa z fasoli czerwonej z golonką ma indeks glikemiczny 35 (Niski).

Zaktualizowano 28 paź 2025 · Źródła: Zespół Logi Nutrition (skład na podstawie USDA, wspomagany przez AI) · Informacja nie stanowi porady medycznej · Zgłoś błąd

Logi · Zarządzaj insulinoopornością

Obniż cukier we krwi lepszymi wyborami żywieniowymi

Zupa z fasoli czerwonej z golonką to jeden z 11 150 produktów ocenianych przez Logi na podstawie zdjęcia posiłku — wraz z porcją.

Kontynuuj w przeglądarce
Logi app, food index screen

Wartości odżywcze (na 100g)

95
Kalorie
10 g
Węglowodany
7 g
Białko
3.5 g
Tłuszcze
na 100g
Kalorie95 kcal
Węglowodany10 g
Cukry (wszystkie)1.2 g
Naturalne1.2 g
Dodane0 g
Błonnik3.2 g
Rozpuszczalny1 g
Nierozpuszczalny2.2 g
Białko7 g
Tłuszcze3.5 g
Nasycone1.2 g
Nienasycone2.3 g
Sód320 mg

Poziom przetworzenia

60%
Umiarkowany
Dlaczego taki wynik?
  • Wysoka zawartość błonnika
  • Dobre źródło białka
  • Niska zawartość dodanych cukrów
  • Umiarkowana zawartość sodu
  • Zawiera tłuszcze nasycone
  • Umiarkowany stopień przetworzenia

Policz ładunek glikemiczny posiłku ze składnikiem: Zupa z fasoli czerwonej z golonką

Alergeny

Brak alergenów z listy EU-14

Przepisy o niskim IG w Logi Food Coach

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest indeks glikemiczny produktu Zupa z fasoli czerwonej z golonką?

Zupa z fasoli czerwonej z golonką ma indeks glikemiczny 35 (Niski) i ładunek glikemiczny 4 na 100 g.

Czy Zupa z fasoli czerwonej z golonką jest dobry dla osób z insulinoopornością?

Zupa z fasoli czerwonej z golonką ma niski indeks glikemiczny (35), co czyni go dobrą opcją dla osób z insulinoopornością.

Jak Zupa z fasoli czerwonej z golonką wpływa na poziom cukru we krwi?

Zupa z fasoli czerwonej z golonką ma ładunek glikemiczny 4 na 100g, co oznacza minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.

Sprawdź Zupa z fasoli czerwonej z golonką w aplikacji Logi, z własną porcją.

Food diary cheat sheet

Darmowy PDF — 3 strony

Tygodniowy dziennik jedzenia

Notuj posiłki, ładunek glikemiczny i samopoczucie. Wzorce widać po 3 tygodniach.

Zero spamu. Wypisz się kiedy chcesz.