Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
Premier Protein naleśnik ma indeks glikemiczny 55, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 14 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii grains, Premier Protein naleśnik plasuje się powyżej średniej pod względem indeksu glikemicznego.
Premier Protein naleśnik jest odpowiedni w umiarkowanych ilościach dla osób monitorujących poziom cukru we krwi.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 220 kcal |
| Węglowodany | 25g |
| Cukry (wszystkie) | 5g |
| Naturalne | 2.0g |
| Dodane | 3g |
| Błonnik | 2g |
| Rozpuszczalny | 0.6g |
| Nierozpuszczalny | 1.4g |
| Białko | 15g |
| Tłuszcze | 6g |
| Nasycone | 1.5g |
| Nienasycone | 3.5g |
| Sód | 400mg |
Premier Protein naleśnik ma indeks glikemiczny 55, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 14 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
Premier Protein naleśnik ma umiarkowany indeks glikemiczny (55). Osoby z insulinoopornością mogą go spożywać z umiarem.
Premier Protein naleśnik ma ładunek glikemiczny 14 na 100g, co oznacza umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →