Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
napój owsiano-kokosowy ma indeks glikemiczny 60, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 4 na 100g, ma minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii beverages, napój owsiano-kokosowy plasuje się powyżej średniej pod względem indeksu glikemicznego.
napój owsiano-kokosowy jest odpowiedni w umiarkowanych ilościach dla osób monitorujących poziom cukru we krwi.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 45 kcal |
| Węglowodany | 7.5g |
| Cukry (wszystkie) | 3.5g |
| Naturalne | 2.0g |
| Dodane | 1.5g |
| Błonnik | 0.5g |
| Rozpuszczalny | 0.2g |
| Nierozpuszczalny | 0.4g |
| Białko | 0.4g |
| Tłuszcze | 1.5g |
| Nasycone | 1.2g |
| Nienasycone | 0.3g |
| Sód | 40mg |
napój owsiano-kokosowy ma indeks glikemiczny 60, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 4 na 100g, ma minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
napój owsiano-kokosowy ma umiarkowany indeks glikemiczny (60). Osoby z insulinoopornością mogą go spożywać z umiarem.
napój owsiano-kokosowy ma ładunek glikemiczny 4 na 100g, co oznacza minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →