Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
Napój owsiano-sojowy waniliowy Alpro Barista ma indeks glikemiczny 55, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 4 na 100g, ma minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii beverages, Napój owsiano-sojowy waniliowy Alpro Barista plasuje się powyżej średniej pod względem indeksu glikemicznego.
Napój owsiano-sojowy waniliowy Alpro Barista jest odpowiedni w umiarkowanych ilościach dla osób monitorujących poziom cukru we krwi.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 48 kcal |
| Węglowodany | 7.2g |
| Cukry (wszystkie) | 3.5g |
| Naturalne | 0.5g |
| Dodane | 3g |
| Błonnik | 0.7g |
| Rozpuszczalny | 0.2g |
| Nierozpuszczalny | 0.5g |
| Białko | 1.2g |
| Tłuszcze | 1.3g |
| Nasycone | 0.2g |
| Nienasycone | 1.1g |
| Sód | 40mg |
Napój owsiano-sojowy waniliowy Alpro Barista ma indeks glikemiczny 55, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 4 na 100g, ma minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
Napój owsiano-sojowy waniliowy Alpro Barista ma umiarkowany indeks glikemiczny (55). Osoby z insulinoopornością mogą go spożywać z umiarem.
Napój owsiano-sojowy waniliowy Alpro Barista ma ładunek glikemiczny 4 na 100g, co oznacza minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →