Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
Naleśnik francuski ma indeks glikemiczny 70, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 20 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii grains, Naleśnik francuski plasuje się wśród najwyższych pod względem indeksu glikemicznego.
Naleśnik francuski może powodować szybkie skoki cukru we krwi i najlepiej spożywać go w małych porcjach.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 180 kcal |
| Węglowodany | 28g |
| Cukry (wszystkie) | 3.5g |
| Naturalne | 3.0g |
| Dodane | 0.5g |
| Błonnik | 1.1g |
| Rozpuszczalny | 0.3g |
| Nierozpuszczalny | 0.8g |
| Białko | 6g |
| Tłuszcze | 5g |
| Nasycone | 1.2g |
| Nienasycone | 2.8g |
| Sód | 220mg |
Naleśnik francuski ma indeks glikemiczny 70, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 20 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Naleśnik francuski ma wysoki indeks glikemiczny (70). Osoby z insulinoopornością powinny ograniczyć spożycie.
Naleśnik francuski ma ładunek glikemiczny 20 na 100g, co oznacza znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →