Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Kontynuuj w przeglądarce →
Nadzienie cytrynowe ma indeks glikemiczny 70, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 38 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii sweets, Nadzienie cytrynowe plasuje się wśród najwyższych pod względem indeksu glikemicznego.
Nadzienie cytrynowe może powodować szybkie skoki cukru we krwi i najlepiej spożywać go w małych porcjach.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 280 kcal |
| Węglowodany | 55g |
| Cukry (wszystkie) | 45g |
| Naturalne | 5.0g |
| Dodane | 40g |
| Błonnik | 0.5g |
| Rozpuszczalny | 0.2g |
| Nierozpuszczalny | 0.4g |
| Białko | 1g |
| Tłuszcze | 7g |
| Nasycone | 4g |
| Nienasycone | 3g |
| Sód | 60mg |
Nadzienie cytrynowe ma indeks glikemiczny 70, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 38 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Nadzienie cytrynowe ma wysoki indeks glikemiczny (70). Osoby z insulinoopornością powinny ograniczyć spożycie.
Nadzienie cytrynowe ma ładunek glikemiczny 38 na 100g, co oznacza znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Kontynuuj w przeglądarce →