Domowy warzywny relikt

Domowy warzywny relikt

GI 20 · NiskiŁG 0.2 / łyżka9/10

Niski IG

20 GI

ŁG 0.2 na typowa łyżka (15 g) · ŁG 1 na 100 g

Wynik Logi 9/10
  • Wysoka zawartość błonnika
  • Umiarkowana zawartość sodu

Domowy warzywny relikt ma indeks glikemiczny 20 (Niski). Jedna typowa łyżka (15 g) dodaje ładunek glikemiczny 0.2.

Zaktualizowano 16 paź 2025 · Źródła: Zespół Logi Nutrition (skład na podstawie USDA, wspomagany przez AI) · Informacja nie stanowi porady medycznej · Zgłoś błąd

Logi · Zarządzaj insulinoopornością

Obniż cukier we krwi lepszymi wyborami żywieniowymi

Domowy warzywny relikt to jeden z 11 150 produktów ocenianych przez Logi na podstawie zdjęcia posiłku — wraz z porcją.

Kontynuuj w przeglądarce
Logi app, food index screen

Wartości odżywcze (na 100g)

35
Kalorie
6 g
Węglowodany
1 g
Białko
0.3 g
Tłuszcze
na 100g
Kalorie35 kcal
Węglowodany6 g
Cukry (wszystkie)3 g
Naturalne3 g
Dodane0 g
Błonnik2.5 g
Rozpuszczalny0.8 g
Nierozpuszczalny1.8 g
Białko1 g
Tłuszcze0.3 g
Nasycone0.05 g
Nienasycone0.2 g
Sód400 mg

Poziom przetworzenia

50%
Umiarkowany
Dlaczego taki wynik?
  • Wysoka zawartość błonnika
  • Niski ładunek glikemiczny
  • Bez dodatku cukru
  • Umiarkowana zawartość sodu
  • Zawiera ocet (może nie odpowiadać wszystkim)

Policz ładunek glikemiczny posiłku ze składnikiem: Domowy warzywny relikt

Alergeny

Brak alergenów z listy EU-14

Przepisy o niskim IG w Logi Food Coach

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest indeks glikemiczny produktu Domowy warzywny relikt?

Domowy warzywny relikt ma indeks glikemiczny 20 (Niski). Jedna typowa łyżka (15 g) ma ładunek glikemiczny 0.2; na 100 g ładunek glikemiczny wynosi 1.

Czy Domowy warzywny relikt jest dobry dla osób z insulinoopornością?

Domowy warzywny relikt ma niski indeks glikemiczny (20), co czyni go dobrą opcją dla osób z insulinoopornością.

Jak Domowy warzywny relikt wpływa na poziom cukru we krwi?

Domowy warzywny relikt ma ładunek glikemiczny 1 na 100g, co oznacza minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.

Sprawdź Domowy warzywny relikt w aplikacji Logi, z własną porcją.

Food diary cheat sheet

Darmowy PDF — 3 strony

Tygodniowy dziennik jedzenia

Notuj posiłki, ładunek glikemiczny i samopoczucie. Wzorce widać po 3 tygodniach.

Zero spamu. Wypisz się kiedy chcesz.