Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
witte instantrijst heeft een glycemische index van 85, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 69 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort witte instantrijst tot de hoogste op glycemische index.
witte instantrijst kan snelle bloedsuikerstijgingen veroorzaken en kan het beste in kleine porties worden geconsumeerd.
Waarom deze score?
| Calorieën | 370 kcal |
| Koolhydraten | 81g |
| Suikers (totaal) | 0.1g |
| Natuurlijk | 0.1g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 0.5g |
| Oplosbaar | 0.2g |
| Onoplosbaar | 0.4g |
| Eiwit | 6.5g |
| Vet | 0.3g |
| Verzadigd | 0.1g |
| Onverzadigd | 0.2g |
| Natrium | 1mg |
witte instantrijst heeft een glycemische index van 85, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 69 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
witte instantrijst heeft een hoge glycemische index (85). Mensen met insulineresistentie moeten de inname beperken.
witte instantrijst heeft een glycemische last van 69 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →