Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Witte chocolade koekje proteïne reep heeft een glycemische index van 45, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 16 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort Witte chocolade koekje proteïne reep tot de laagste op glycemische index.
Witte chocolade koekje proteïne reep is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 370 kcal |
| Koolhydraten | 35g |
| Suikers (totaal) | 15g |
| Natuurlijk | 3.0g |
| Toegevoegd | 12g |
| Vezels | 7g |
| Oplosbaar | 2.1g |
| Onoplosbaar | 4.9g |
| Eiwit | 30g |
| Vet | 13g |
| Verzadigd | 7g |
| Onverzadigd | 6g |
| Natrium | 300mg |
Witte chocolade koekje proteïne reep heeft een glycemische index van 45, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 16 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Witte chocolade koekje proteïne reep heeft een lage glycemische index (45), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Witte chocolade koekje proteïne reep heeft een glycemische last van 16 per 100g, wat duidt op een matige invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →