Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Barebells Coco Choco Eiwitreep heeft een glycemische index van 30, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 9 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort Barebells Coco Choco Eiwitreep tot de laagste op glycemische index.
Barebells Coco Choco Eiwitreep is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 350 kcal |
| Koolhydraten | 30g |
| Suikers (totaal) | 3.5g |
| Natuurlijk | 1.0g |
| Toegevoegd | 2.5g |
| Vezels | 7g |
| Oplosbaar | 2.1g |
| Onoplosbaar | 4.9g |
| Eiwit | 36g |
| Vet | 13g |
| Verzadigd | 7g |
| Onverzadigd | 6g |
| Natrium | 250mg |
Barebells Coco Choco Eiwitreep heeft een glycemische index van 30, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 9 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Barebells Coco Choco Eiwitreep heeft een lage glycemische index (30), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Barebells Coco Choco Eiwitreep heeft een glycemische last van 9 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →