Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Wheatabix heeft een glycemische index van 69, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 48 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort Wheatabix boven gemiddeld op glycemische index.
Wheatabix is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 362 kcal |
| Koolhydraten | 69g |
| Suikers (totaal) | 4.4g |
| Natuurlijk | 4.4g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 10g |
| Oplosbaar | 3g |
| Onoplosbaar | 7g |
| Eiwit | 12g |
| Vet | 2g |
| Verzadigd | 0.3g |
| Onverzadigd | 1.7g |
| Natrium | 0.28mg |
Wheatabix heeft een glycemische index van 69, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 48 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Wheatabix heeft een matige glycemische index (69). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Wheatabix heeft een glycemische last van 48 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →