Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Weetabix biscuits heeft een glycemische index van 62, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 43 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort Weetabix biscuits boven gemiddeld op glycemische index.
Weetabix biscuits is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 362 kcal |
| Koolhydraten | 69g |
| Suikers (totaal) | 4.4g |
| Natuurlijk | 4.4g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 10g |
| Oplosbaar | 3g |
| Onoplosbaar | 7g |
| Eiwit | 12g |
| Vet | 2g |
| Verzadigd | 0.4g |
| Onverzadigd | 1.6g |
| Natrium | 0.28mg |
Weetabix biscuits heeft een glycemische index van 62, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 43 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Weetabix biscuits heeft een matige glycemische index (62). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Weetabix biscuits heeft een glycemische last van 43 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →