Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
watergebaseerde vanillesmaakstof (zonder alcohol, laag suikergehalte) heeft een glycemische index van 40, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 3 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere other scoort watergebaseerde vanillesmaakstof (zonder alcohol, laag suikergehalte) tot de laagste op glycemische index.
watergebaseerde vanillesmaakstof (zonder alcohol, laag suikergehalte) is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 30 kcal |
| Koolhydraten | 7g |
| Suikers (totaal) | 6g |
| Natuurlijk | 1.0g |
| Toegevoegd | 5g |
| Vezels | 0g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 0g |
| Vet | 0g |
| Verzadigd | 0g |
| Onverzadigd | 0g |
| Natrium | 5mg |
watergebaseerde vanillesmaakstof (zonder alcohol, laag suikergehalte) heeft een glycemische index van 40, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 3 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
watergebaseerde vanillesmaakstof (zonder alcohol, laag suikergehalte) heeft een lage glycemische index (40), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
watergebaseerde vanillesmaakstof (zonder alcohol, laag suikergehalte) heeft een glycemische last van 3 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →