Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Suikervrije maanzaadpasta heeft een glycemische index van 10, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 2 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort Suikervrije maanzaadpasta tot de laagste op glycemische index.
Suikervrije maanzaadpasta is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 320 kcal |
| Koolhydraten | 22g |
| Suikers (totaal) | 3g |
| Natuurlijk | 3.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 7g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 8g |
| Vet | 22g |
| Verzadigd | 5g |
| Onverzadigd | 15g |
| Natrium | 30mg |
Suikervrije maanzaadpasta heeft een glycemische index van 10, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 2 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Suikervrije maanzaadpasta heeft een lage glycemische index (10), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Suikervrije maanzaadpasta heeft een glycemische last van 2 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →