Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Sperziebonen met olijfolie heeft een glycemische index van 15, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 1 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere vegetables scoort Sperziebonen met olijfolie tot de laagste op glycemische index.
Sperziebonen met olijfolie is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 65 kcal |
| Koolhydraten | 7g |
| Suikers (totaal) | 1.8g |
| Natuurlijk | 1.8g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 3.2g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 2.2g |
| Vet | 3.5g |
| Verzadigd | 0.5g |
| Onverzadigd | 3g |
| Natrium | 5mg |
Sperziebonen met olijfolie heeft een glycemische index van 15, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 1 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Sperziebonen met olijfolie heeft een lage glycemische index (15), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Sperziebonen met olijfolie heeft een glycemische last van 1 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →