Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
speltbloem rol heeft een glycemische index van 50, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 20 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort speltbloem rol tot de laagste op glycemische index.
speltbloem rol is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 270 kcal |
| Koolhydraten | 40g |
| Suikers (totaal) | 2g |
| Natuurlijk | 2.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 7g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 10g |
| Vet | 7g |
| Verzadigd | 1g |
| Onverzadigd | 6g |
| Natrium | 400mg |
speltbloem rol heeft een glycemische index van 50, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 20 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
speltbloem rol heeft een lage glycemische index (50), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
speltbloem rol heeft een glycemische last van 20 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →