Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Specerijenmix voor peperkoek heeft een glycemische index van 40, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 26 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere other scoort Specerijenmix voor peperkoek tot de laagste op glycemische index.
Specerijenmix voor peperkoek is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 320 kcal |
| Koolhydraten | 65g |
| Suikers (totaal) | 3g |
| Natuurlijk | 3.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 20g |
| Oplosbaar | 6g |
| Onoplosbaar | 14g |
| Eiwit | 5g |
| Vet | 4g |
| Verzadigd | 1g |
| Onverzadigd | 3g |
| Natrium | 50mg |
Specerijenmix voor peperkoek heeft een glycemische index van 40, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 26 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Specerijenmix voor peperkoek heeft een lage glycemische index (40), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Specerijenmix voor peperkoek heeft een glycemische last van 26 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →