Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Sondino heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 10 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere other scoort Sondino boven gemiddeld op glycemische index.
Sondino is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 100 kcal |
| Koolhydraten | 15g |
| Suikers (totaal) | 6g |
| Natuurlijk | 1.0g |
| Toegevoegd | 5g |
| Vezels | 1g |
| Oplosbaar | 0.3g |
| Onoplosbaar | 0.7g |
| Eiwit | 4g |
| Vet | 2.5g |
| Verzadigd | 0.5g |
| Onverzadigd | 2g |
| Natrium | 120mg |
Sondino heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 10 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Sondino heeft een matige glycemische index (65). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Sondino heeft een glycemische last van 10 per 100g, wat duidt op een matige invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →