Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Ontbijtgraanreep met suiker heeft een glycemische index van 70, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 49 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort Ontbijtgraanreep met suiker tot de hoogste op glycemische index.
Ontbijtgraanreep met suiker kan snelle bloedsuikerstijgingen veroorzaken en kan het beste in kleine porties worden geconsumeerd.
Waarom deze score?
| Calorieën | 400 kcal |
| Koolhydraten | 70g |
| Suikers (totaal) | 30g |
| Natuurlijk | 5.0g |
| Toegevoegd | 25g |
| Vezels | 3g |
| Oplosbaar | 0.9g |
| Onoplosbaar | 2.1g |
| Eiwit | 5g |
| Vet | 12g |
| Verzadigd | 4g |
| Onverzadigd | 8g |
| Natrium | 200mg |
Ontbijtgraanreep met suiker heeft een glycemische index van 70, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 49 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Ontbijtgraanreep met suiker heeft een hoge glycemische index (70). Mensen met insulineresistentie moeten de inname beperken.
Ontbijtgraanreep met suiker heeft een glycemische last van 49 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →