Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Banaan en granen reep heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 47 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort Banaan en granen reep boven gemiddeld op glycemische index.
Banaan en granen reep is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 390 kcal |
| Koolhydraten | 72g |
| Suikers (totaal) | 28g |
| Natuurlijk | 8.0g |
| Toegevoegd | 20g |
| Vezels | 3g |
| Oplosbaar | 0.9g |
| Onoplosbaar | 2.1g |
| Eiwit | 4g |
| Vet | 8g |
| Verzadigd | 2.5g |
| Onverzadigd | 5g |
| Natrium | 120mg |
Banaan en granen reep heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 47 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Banaan en granen reep heeft een matige glycemische index (65). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Banaan en granen reep heeft een glycemische last van 47 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →