Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
nectarine heeft een glycemische index van 43, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 5 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere fruits scoort nectarine tot de laagste op glycemische index.
nectarine is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 44 kcal |
| Koolhydraten | 10.6g |
| Suikers (totaal) | 7.9g |
| Natuurlijk | 7.9g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 1.7g |
| Oplosbaar | 0.5g |
| Onoplosbaar | 1.2g |
| Eiwit | 1.1g |
| Vet | 0.3g |
| Verzadigd | 0.02g |
| Onverzadigd | 0.08g |
| Natrium | 0mg |
nectarine heeft een glycemische index van 43, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 5 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
nectarine heeft een lage glycemische index (43), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
nectarine heeft een glycemische last van 5 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →