Grasgevoerd wei-eiwitconcentraat

GI 30 · LaagGL 3 / 100 g6/10

Lage GI

30 GI

GL 3 per 100 g

Logi-score 6/10
  • Hoog eiwitgehalte
  • Bevat wat verzadigd vet

Grasgevoerd wei-eiwitconcentraat heeft een glycemische index van 30 (Laag).

Bronnen: Logi Nutrition Team (USDA-afgeleide samenstelling, AI-ondersteund) · Dit is geen medisch advies · Meld een fout

Logi · Insulineresistentie beheren

Verlaag uw bloedsuiker door slimmere voedingskeuzes

Grasgevoerd wei-eiwitconcentraat is een van de 11.147 voedingsmiddelen die Logi beoordeelt wanneer je een maaltijd fotografeert — met de portie.

Doorgaan op het web
Logi app, food index screen

Voedingswaarden (per 100g)

370
Calorieën
10 g
Koolhydraten
75 g
Eiwit
5 g
Vet
per 100g
Calorieën370 kcal
Koolhydraten10 g
Suikers (totaal)7 g
Natuurlijk7 g
Toegevoegd0 g
Vezels1 g
Oplosbaar0.3 g
Onoplosbaar0.7 g
Eiwit75 g
Vet5 g
Verzadigd3 g
Onverzadigd2 g
Natrium200 mg

Verwerkingsgraad

65%
Sterk bewerkt
Waarom deze score?
  • Hoog eiwitgehalte
  • Bevat bioactieve stoffen
  • Lage glycemische impact
  • Bevat wat verzadigd vet
  • Minimale hoeveelheid vezels
  • Mogelijke zuivelintolerantie

Allergenen

Bevat: melk

Low-GI recepten op Logi Food Coach

Veelgestelde vragen

Wat is de glycemische index van Grasgevoerd wei-eiwitconcentraat?

Grasgevoerd wei-eiwitconcentraat heeft een glycemische index van 30 (Laag) en een glycemische lading van 3 per 100 g.

Is Grasgevoerd wei-eiwitconcentraat goed voor mensen met insulineresistentie?

Grasgevoerd wei-eiwitconcentraat heeft een lage glycemische index (30), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.

Hoe beïnvloedt Grasgevoerd wei-eiwitconcentraat het bloedsuiker?

Grasgevoerd wei-eiwitconcentraat heeft een glycemische last van 3 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.

Bekijk Grasgevoerd wei-eiwitconcentraat in de Logi-app, met jouw portie.

Food diary cheat sheet

Gratis PDF — 3 pagina's

Je wekelijks voedingsdagboek

Noteer maaltijden, glycemische lading & stemming. Ontdek patronen in 3 weken.

Geen spam. Altijd opzegbaar.