Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Wei-eiwit met kokos en cacao heeft een glycemische index van 35, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 4 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere dairy scoort Wei-eiwit met kokos en cacao tot de laagste op glycemische index.
Wei-eiwit met kokos en cacao is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 390 kcal |
| Koolhydraten | 12g |
| Suikers (totaal) | 7g |
| Natuurlijk | 2.0g |
| Toegevoegd | 5g |
| Vezels | 3g |
| Oplosbaar | 0.9g |
| Onoplosbaar | 2.1g |
| Eiwit | 70g |
| Vet | 7g |
| Verzadigd | 4.5g |
| Onverzadigd | 2.5g |
| Natrium | 250mg |
Wei-eiwit met kokos en cacao heeft een glycemische index van 35, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 4 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Wei-eiwit met kokos en cacao heeft een lage glycemische index (35), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Wei-eiwit met kokos en cacao heeft een glycemische last van 4 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →