Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Wei-eiwitisolaat met zonnebloemlecithine heeft een glycemische index van 0, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 0 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere dairy scoort Wei-eiwitisolaat met zonnebloemlecithine tot de laagste op glycemische index.
Wei-eiwitisolaat met zonnebloemlecithine is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 370 kcal |
| Koolhydraten | 3g |
| Suikers (totaal) | 1g |
| Natuurlijk | 1.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 0g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 88g |
| Vet | 2g |
| Verzadigd | 1g |
| Onverzadigd | 1g |
| Natrium | 200mg |
Wei-eiwitisolaat met zonnebloemlecithine heeft een glycemische index van 0, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 0 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Wei-eiwitisolaat met zonnebloemlecithine heeft een lage glycemische index (0), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Wei-eiwitisolaat met zonnebloemlecithine heeft een glycemische last van 0 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →