Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
bevroren pizzapunt heeft een glycemische index van 60, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 20 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort bevroren pizzapunt boven gemiddeld op glycemische index.
bevroren pizzapunt is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 260 kcal |
| Koolhydraten | 33g |
| Suikers (totaal) | 4g |
| Natuurlijk | 2.0g |
| Toegevoegd | 2g |
| Vezels | 2g |
| Oplosbaar | 0.6g |
| Onoplosbaar | 1.4g |
| Eiwit | 11g |
| Vet | 10g |
| Verzadigd | 4.5g |
| Onverzadigd | 4.5g |
| Natrium | 650mg |
bevroren pizzapunt heeft een glycemische index van 60, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 20 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
bevroren pizzapunt heeft een matige glycemische index (60). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
bevroren pizzapunt heeft een glycemische last van 20 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →