Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
basmatirijst heeft een glycemische index van 58, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 27 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort basmatirijst boven gemiddeld op glycemische index.
basmatirijst is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 350 kcal |
| Koolhydraten | 77g |
| Suikers (totaal) | 0.1g |
| Natuurlijk | 0.1g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 2.2g |
| Oplosbaar | 0.44g |
| Onoplosbaar | 1.76g |
| Eiwit | 7.8g |
| Vet | 0.6g |
| Verzadigd | 0.1g |
| Onverzadigd | 0.5g |
| Natrium | 5mg |
basmatirijst heeft een glycemische index van 58, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 27 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
basmatirijst heeft een matige glycemische index (58). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
basmatirijst heeft een glycemische last van 27 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →