Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Barbecuekruiden heeft een glycemische index van 60, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 33 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere other scoort Barbecuekruiden boven gemiddeld op glycemische index.
Barbecuekruiden is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 250 kcal |
| Koolhydraten | 55g |
| Suikers (totaal) | 30g |
| Natuurlijk | 5.0g |
| Toegevoegd | 25g |
| Vezels | 7g |
| Oplosbaar | 2.1g |
| Onoplosbaar | 4.9g |
| Eiwit | 5g |
| Vet | 2g |
| Verzadigd | 0.3g |
| Onverzadigd | 1.7g |
| Natrium | 12000mg |
Barbecuekruiden heeft een glycemische index van 60, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 33 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Barbecuekruiden heeft een matige glycemische index (60). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Barbecuekruiden heeft een glycemische last van 33 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →