Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Vegan tagliata har et glykemisk indeks på 35, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 3 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre other rangerer Vegan tagliata blant de laveste i glykemisk indeks.
Vegan tagliata er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 130 kcal |
| Karbohydrater | 8g |
| Sukker (totalt) | 2g |
| Naturlig | 2.0g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 2.5g |
| Løselig | 0.8g |
| Uløselig | 1.8g |
| Protein | 13g |
| Fett | 5g |
| Mettet | 0.7g |
| Umettet | 4.3g |
| Natrium | 350mg |
Vegan tagliata har et glykemisk indeks på 35, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 3 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Vegan tagliata har et lavt glykemisk indeks (35), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Vegan tagliata har en glykemisk belastning på 3 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →