Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Sitron ostekake proteinbar har et glykemisk indeks på 35, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 11 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre sweets rangerer Sitron ostekake proteinbar blant de laveste i glykemisk indeks.
Sitron ostekake proteinbar er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 350 kcal |
| Karbohydrater | 32g |
| Sukker (totalt) | 3g |
| Naturlig | 1.0g |
| Tilsatt | 2g |
| Fiber | 7g |
| Løselig | 2.1g |
| Uløselig | 4.9g |
| Protein | 36g |
| Fett | 10g |
| Mettet | 5g |
| Umettet | 5g |
| Natrium | 250mg |
Sitron ostekake proteinbar har et glykemisk indeks på 35, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 11 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
Sitron ostekake proteinbar har et lavt glykemisk indeks (35), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Sitron ostekake proteinbar har en glykemisk belastning på 11 per 100g, noe som indikerer en moderat påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →