Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Shin ramyun nudler har et glykemisk indeks på 80, klassifisert som høyt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 52 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre grains rangerer Shin ramyun nudler blant de høyeste i glykemisk indeks.
Shin ramyun nudler kan forårsake raske blodsukkertopper og bør konsumeres i små porsjoner.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 440 kcal |
| Karbohydrater | 65g |
| Sukker (totalt) | 3g |
| Naturlig | 1.0g |
| Tilsatt | 2g |
| Fiber | 2g |
| Løselig | 0.4g |
| Uløselig | 1.6g |
| Protein | 8g |
| Fett | 15g |
| Mettet | 7g |
| Umettet | 8g |
| Natrium | 1700mg |
Shin ramyun nudler har et glykemisk indeks på 80, klassifisert som høyt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 52 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Shin ramyun nudler har et høyt glykemisk indeks (80). Folk med insulinresistens bør begrense inntaket.
Shin ramyun nudler har en glykemisk belastning på 52 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →