Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Rivet hvete frokostblanding har et glykemisk indeks på 67, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 45 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre grains rangerer Rivet hvete frokostblanding over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
Rivet hvete frokostblanding er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 340 kcal |
| Karbohydrater | 67g |
| Sukker (totalt) | 0.7g |
| Naturlig | 0.7g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 12g |
| Løselig | 3.6g |
| Uløselig | 8.4g |
| Protein | 12g |
| Fett | 2g |
| Mettet | 0.3g |
| Umettet | 1.7g |
| Natrium | 5mg |
Rivet hvete frokostblanding har et glykemisk indeks på 67, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 45 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Rivet hvete frokostblanding har et moderat glykemisk indeks (67). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
Rivet hvete frokostblanding har en glykemisk belastning på 45 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →