Frisk agurk finhakket og krydret med urter og eddik

GI 15 · LavtGL 1 / 100 g10/10

Lav GI

15 GI

GL 1 per 100 g

Logi-score 10/10
  • Svært lav kaloritetthet
  • Lavt proteininnhold

Frisk agurk finhakket og krydret med urter og eddik har en glykemisk indeks på 15 (Lavt).

Oppdatert 4. juli 2026 · Kilder: Logi Nutrition Team (USDA-basert sammensetning, AI-assistert) · Ikke medisinsk rådgivning · Rapporter en feil

Logi · Håndter insulinresistens

Senk blodsukkeret ditt med smartere matvalg

Frisk agurk finhakket og krydret med urter og eddik er en av de 11 141 matvarene Logi vurderer når du fotograferer et måltid — med porsjon.

Fortsett på nettet
Logi app, food index screen

Næringsinnhold (per 100g)

18
Kalorier
3.6 g
Karbohydrater
0.7 g
Protein
0.1 g
Fett
per 100g
Kalorier18 kcal
Karbohydrater3.6 g
Sukker (totalt)1.7 g
Naturlig1.7 g
Tilsatt0 g
Fiber0.7 g
Løselig0.2 g
Uløselig0.5 g
Protein0.7 g
Fett0.1 g
Mettet0.02 g
Umettet0.08 g
Natrium5 mg

Bearbeidingsgrad

20%
Minimal
Hvorfor denne scoren?
  • Svært lav kaloritetthet
  • Høyt vanninnhold
  • Lav glykemisk belastning
  • Lavt proteininnhold
  • Minimalt med sunt fett

Allergener

Ingen EU-14 allergen oppført

Lav-GI-oppskrifter på Logi Food Coach

Ofte stilte spørsmål

Hva er det glykemiske indekset til Frisk agurk finhakket og krydret med urter og eddik?

Frisk agurk finhakket og krydret med urter og eddik har en glykemisk indeks på 15 (Lavt) og en glykemisk belastning på 1 per 100 g.

Er Frisk agurk finhakket og krydret med urter og eddik bra for folk med insulinresistens?

Frisk agurk finhakket og krydret med urter og eddik har et lavt glykemisk indeks (15), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.

Hvordan påvirker Frisk agurk finhakket og krydret med urter og eddik blodsukker?

Frisk agurk finhakket og krydret med urter og eddik har en glykemisk belastning på 1 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.

Sjekk Frisk agurk finhakket og krydret med urter og eddik i Logi-appen, med din porsjon.

Food diary cheat sheet

Gratis PDF — 3 sider

Din ukentlige matdagbok

Registrer måltider, glykemisk belastning og humør. Se mønstre på 3 uker.

Ingen spam. Avslutt når du vil.